Spotkanie z aktorem – Dariuszem Gnatowskim

    

„ŚWIADOMI ODBIORCY KULTURY W NIEPODLEGŁEJ”

Zadanie dofinansowane ze środków  Ministra   Kultury i  Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu  Promocji Kultury 

         Spotkanie  z aktorem – Dariuszem Gnatowskim, zgodnie z założeniami, odbyło się        w sali OSP w Alwerni. Sala była wypełniona po brzegi. Przyszli członkowie Stowarzyszenia ” Seniorzy Alwerni”, Stowarzyszenia na Rzecz Poręby Żegoty oraz Uniwersytetu III Wieku z Alwerni. Ponadto uczestniczyli także mieszkańcy Gminy, którzy dowiedzieli się                  o spotkaniu z rozplakatowanych afiszy.

Spotkanie zostało zaplanowane w projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie                    na Rzecz Poręby Żegoty w partnerstwie z Miejsko- Gminną Biblioteką Publiczną                     i  Stowarzyszeniem ” Seniorzy Alwerni”.

Rozmowę z naszym Gościem prowadził Zbigniew Klatka – prezes Stowarzyszenia                    ” Seniorzy Alwerni”. Temat rozmowy, to nie tylko praca zawodowa aktora, ale także życie prywatne od urodzenia, poprzez drogę do aktorstwa, aż do chwili obecnej.                                                         

                                                                                                                                                                                                                                Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.