Podsumowanie projektu „Kultura niejedno ma imię”

 

 

 

>>>>> LINK DO FILMU <<<<<<

Zadanie dofinansowane przez MKiDN ze środków pochodzących z  Funduszu Promocji Kultury, Gminę Alwernia i ze środków własnych Stowarzyszenia na Rzecz Poręby Żegoty

Partnerstwo: Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna im. Janiny Rogalskiej w Alwerni, Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni, Teatr Ludowy ” Tradycja”

Tytuł zadania ” Kultura niejedno ma imię”

 Szanowni uczestnicy projektu!

Realizacja tego pięknego i ciekawego zadania była znacznie utrudniona przez ograniczenia związane  z pandemią. Jednak udało się zrealizować  spotkanie na temat kultury, spotkanie ze Stanisławem Janickim, wyjazd do teatru, wycieczki, a nawet konkurs. Niektóre działania uległy zmianie, np. nie udało się wyjechać na koncert, ale w zamian obejrzeliśmy fragmenty najpiękniejszych koncertów Andre Rieu w kinie.

Ostatnim działaniem zapisanym w projekcie było spotkanie wszystkich uczestników, partnerów, realizatorów i zaproszonych gości. Podczas spotkania zaplanowano prezentację działań oraz występ Teatru Ludowego ” Tradycja”. Niestety, przy istniejących ograniczeniach jest to niemożliwe, dlatego zapraszamy do obejrzenia prezentacji wydarzeń, które zrealizowaliśmy, na naszej stronie.                                                              Prezentujemy także spektakl pt.” Historia żółtej ciżemki” w wykonaniu Teatru Ludowego „Tradycja”. Warto nadmienić, że głównym bohaterem utworu jest  Wawrzuś, chłopczyk pochodzący ze Skowronka, dzisiaj jest to Alwernia, a niegdyś Poręba.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom, wolontariuszom                        i partnerom za udział  w tym zadaniu, wszelką pomoc i wsparcie.

Dziękujemy!

Prezentacja KULTURA NIEJEDNO MA IMIĘ 1

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.